Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Bilska Wola-Kolonia - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Skórnice

Skórnice(Bilska Wola-Kolonia + 22 km)

110 000 zł57 m² 1 929,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy, choć wymagający remontu, dom położony w malowniczej miejscowości Skórnice, w gminie Falków. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 57 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Bilska Wola-Kolonia + 18 km)

760 000 zł161,60 m² 4 702,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:814 m²

| oferta nowych domów w Piotrkowie na spokojnym osiedlu w otulinie lasu Oferujemy nowoczesne i ekologiczne domy o pow. użytkowej 134,6 m 2 Dom parterowy z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski(Bilska Wola-Kolonia + 18 km)

45 000 zł20 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży nakłady w postaci domku letniskowego murowanego, w dobrym stanie technicznym w Piotrkowie Tryb., przy ul. Belzackiej (rod "stokrotka". Działka ładnie zagospodarowana, na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Polichno

Polichno(Bilska Wola-Kolonia + 22 km)

240 000 zł57,34 m² 4 185,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowaną nieruchomość gruntową o charakterze domku letniskowego. Budynek jest murowany, ma powierzchnię około 60 m 2. Znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sulejów(Bilska Wola-Kolonia + 9 km)

390 000 zł163 m² 2 392,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Na sprzedaż parterowy dom z roku 1950 r. o pow. całk. 163 m , użytkowej 121 m2 położony w w centrum Sulejowa, a jednocześnie w bocznej ulicy Nadrzecznej osłoniętej od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Łęki Szlacheckie(Bilska Wola-Kolonia + 11 km)

549 000 zł212,50 m² 2 583,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 378 m²

Dom w miejscowości Łęki Szlacheckie, w Gminie Łęki Szlacheckie. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Budynek zbudowany jako dwurodzinny. Świetni nadaje się dla Rodzin kilkupokoleniowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z loggią Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Bilska Wola-Kolonia + 18 km)

720 000 zł138,43 m² 5 201,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:417 m²

Posiadamy do sprzedaży ostatni dom w zabudowie bliźniaczej położony około 1,5km od granic Piotrkowa Trybunalskiego. Stan developerski.Bardzo dobry dojazd. W jego skład wchodzi: parter : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Bilska Wola-Kolonia + 18 km)

760 000 zł161 m² 4 720,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:771 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym Wyjątkowa propozycja dla osób, które szukają komfortowego domu rodzinnego z przemyślanym układem i dużą przestrzenią. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Uszczyn

Uszczyn(Bilska Wola-Kolonia + 15 km)

790 000 zł162 m² 4 876,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:870 m²

Z przyjemnością proponujemy kupno nowego domu jednorodzinnego w miejscowości Uszczyn pod Piotrkowem Trybunalskim. Projektantowi zależało aby dom spełniał oczekiwania kilkuosobowej rodziny, dlatego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Tomawa

Tomawa(Bilska Wola-Kolonia + 7 km)

399 000 zł182,74 m² 2 183,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 001 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący w miejscowości Tomawa, gm. Łęki Szlacheckie. Dom ma powierzchnię użytkową 115,19m i położony jest na działce o pow. 3001m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Bilska Wola-Kolonia

Bilska Wola-Kolonia,łódzkie

249 000 zł135 m² 1 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż oferujemy dom o powierzchni użytkowej: 102 m w stanie surowym zamkniętym, położony w malowniczej miejscowości Bilska Wola Kolonia, gmina Sulejów. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bilska Wola-Kolonia

Bilska Wola-Kolonia,łódzkie

350 000 zł143 m² 2 449,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 290 m²

Proponujemy Państwu do sprzedaży dom jednorodzinny wolnostojący do remontu, o pow. użytkowej 142,86 m2 w gm. Sulejów, na d ziałce o pow. 8290 m2. Budynek wybudowany z cegły.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij